WYniki II Części OOM w Białym Borze - Skoki przez Przeszkody

W dniu dzisiejszym zakończyła się XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Jeździectwie, zorganizowana w Białym Borze. W dniach 14 i 15 lipca rozegrano konkursy skokó, któe wyłoniły Mistrzów Polski Junioró Młodszych w kategorii Kuców i Dużych Koni.

Niewątpliwie najlepszą zawodniczką z Małopolski okazała się Marta Pacholska, któa wywalczyła aż dwa medale - w kategorii kuców na koniu Macao zdobyła srebrny medal, zaś w kategorii dućych koni na klaczy Chiarina zdobyła brązowy medal. Z zawodników naszego okręgu dobrze jeździła również Jagoda Turczyńska, która na Faraonie (duże konie) zdobyła 11 lokatę, zaś w kategorii kuców Anastazja Kawiorska i Foxy zajmując 8 miejsce. Końcowe wyniki oraz wyniki konkursów pierwszego i drugiego dnia OOM w skokach w załączeniu.